سفارش تبلیغ
ابزار بهینه سازی سایت
ابزار بهینه سازی سایت
 
به یاد دوست
درباره وبلاگ


کاش بنده خدا باشم.
یادداشت ثابت - شنبه 98 آذر 10 :: 7:46 صبح ::  نویسنده : کامران اویسی

با سلام خدمت دانشجویان عزیز، موضوعاتی بنده به نظرم رسیده که دانشجویان رشته معارف قرآن و حدیث می توانند یکی از آنها را بعد از موافقت بنده به گروه پیشنهاد دهند. 

ابتدا از لینک زیر استفاده نمایید و نکات مهمی که برای دانشجویان به صورت کلی و دانشجویانی که با بنده پایان نامه دارند به صورت خاص مفید است. نقطه نظرات بنده در این باره است.

http://s6.picofile.com/file/8386104518/%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%AA_%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86_%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87_%D8%A7%DB%8C.pdf.html

 

سپس در لینک می توانید فایل پی دی اف این موضوعات را دانلود نمایید. دقت نمایید باید موضوعات گفته شده با سیاست های کلان دانشگاه معارف اسلامی نیز پیوند بخورد تا تصویب آن زودتر و راحت تر باشد. مانند مرتبط بودن با انقلاب اسلامی، اندیشه های امامین انقلاب، شاخصه های دانشگاه یا دانشجو یا استاد یا محیط تراز اسلامی، مأموریت های نهاد رهبری دانشگاه ها، پاسخ به شبهه ای در سطح دانشجویان، حل یکی از مشکلات آموزش عالی، وحدت حوزه و دانشگاه، آراء متفکران معاصر اسلامی چون علامه طباطبایی و شهید مطهری و آیت الله جوادی آملی، تنقیح یک نظریه درباب تقسیمات علوم از قرآن و حدیث و منشأیت قرآنی آن در راستای اسلامی شدن علوم.

http://s7.picofile.com/file/8380134376/%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA_%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86_%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87_%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C_%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7_%D8%AD%D8%AC%D8%AA_%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85_%D9%88%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85%DB%8C%D9%86_%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C_%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1_%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C.pdf.html

از لینک زیر برای دانلود ویرایش نامه ادبی پایان نامه نویسی استفاده نمایید.

http://www.picofile.com/Panel?rnd=buptbkk%5B

 

نکاتی نیز درباره ایرانداک است که دانشجویان باید بدانند: 

معرفی ایرانداک و سامانه های مربوط به آن

:small_red_triangle_down:پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» (ایرانداک) بر پایه گاه‌شمار و همچنین نخستین سند در این زمینه، در یکم مهر ماه سال 1347 با نام فارسی «مرکز اسناد ایران» در برابر نام انگلیسی «Iranian Documentation Center» پایه‌گذاری شد.

:small_red_triangle_down:ایرانداک از واحدهای تابعه وزارت علوم تحقیقات و فناوری بوده و یکی از وظایف آن گردآوری و اشاعه پیشنهاده (پروپوزال) و پایان نامه های دفاع شده در داخل و خارج از کشور می باشد.

:red_circle:معرفی سامانه های ایرانداک

:small_blue_diamond:سامانه پیشینه
:small_red_triangle_down:پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) کار ثبت، سازمان‌دهی، و اشاعه اطلاعات علم و فناوری کشور را بر عهده دارد و از دیرباز مرکز دریافت نسخه‌ای از پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها و ارائه خدمات اطلاع‌رسانی آنها به جامعه علمی کشور بوده است.
:small_red_triangle_down:ایرانداک با این پشتوانه، سامانه پیشینه پژوهش را برای خدمت به نظام علمی کشور راه‌اندازی کرده است و به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران کمک می‌کند تا از پیشینه کار خود، به‌ویژه در پایان‌نامه‌ها و رساله‌های انجام شده در کشور آگاهی یابند و از کار دوباره پرهیز کنند و با منابع موجود درباره پژوهش خود نیز آشنا شوند.

:small_red_triangle_down:گفتنی است که درخواست پیشینه پژوهش و پاسخ ایرانداک، هیچ‌گونه حقی را برای درخواست کننده پدید نمی‌آورد.

:small_red_triangle_down:برای کاربست این سامانه، پس از ثبت نام و تأیید آن، وارد سامانه شوید و پس از ارائه اطلاعات و موضوع پژوهش خود و پرداخت هجده هزار تومان برای هر جست‌وجو (غیر قابل برگشت)، پاسخ خود را در ده روز کاری (به جز روزهای پنجشنبه، جمعه‌، و تعطیل رسمی) دریافت کنید . کاربران ، خود نیز می‌توانند با جست‌و‌جوی رایگان در پایگاه اطلاعات علمی ایران (گنج) ، پیشینه پژوهش خود را بررسی نمایند.

:small_red_triangle_down:گفتنی است سفارش جستجوی پیشینه به ایرانداک و دریافت پاسخ رسمی از طرف آن به منزله سندی دال بر تکراری نبودن موضوع پیشنهادی می باشد.
:small_red_triangle_down:آدرس سامانه پیشینه: https://pishineh.irandoc.ac.ir/Account/Register

:red_circle:سامانه ثبت و اشاعه پیشنهاده‌
(پروپوزال) و پارسا (پایان نامه - رساله)

:small_red_triangle_down:آیین‌نامه ثبت و اشاعه پیشنهاده‌ها، پارساها (پایان‌نامه‌ها، و رساله‌های تحصیلات تکمیلی) و صیانت از حقوق پدیدآوران در آنها (شماره 195929/و تاریخ 1395/9/6) از همه دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، و مراکز آموزش عالی، پژوهشی، و فناوری دولتی و غیردولتی زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات، و فناوری خواسته است که فایل تمام‌متن این مدارک را در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) ثبت کنند. برای آسان‌سازی این فرایند، ایرانداک سامانه ملی ثبت پایان‌نامه‌، رساله، و پیشنهاده‌ را در اختیار دانشجویان گرامی قرار داده است.

:small_red_triangle_down:دانشجویان پس از تصویب پیشنهاده (پروپوزال)، به این سامانه مراجعه و اطلاعات پیشنهاده خود را ثبت و کد ره‌گیری دریافت می‌کنند. پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها نیز پس از ثبت و بارگذاری فایل تمام‌متن و تأیید ایرانداک، آماده پذیرش دانشگاه می‌شوند. دریافت کد ره‌گیری به‌‌منزله ثبت پارسا (پایان‌نامه یا رساله) در سامانه است و دانشجو باید آن را برای گام‌های بعدی به مؤسسه محل تحصیل اعلام کند. سپس دانشگاه وارد سامانه می‌شود و اطلاعات دانشجو را بررسی و اگر تأیید کند، در سامانه ثبت پایانی می‌شود.
آدرس ثبت پیشنهاده (پروپوزال) و پایان نامه (پارسا): https://sabt.irandoc.ac.ir/

:small_red_triangle_down:پس از این گام‌ها، مدارک سازمان‌دهی و در چارچوب آیین‌نامه یاد شده در پایگاه اطلاعات علمی ایران (گنج) به نشانی Ganj.irandoc.ac.ir در اختیار همگان گذارده می‌شود.

:small_red_triangle_down:لازم بذکر است کد رهگیری سامانه پیشینه با عدد 1 شروع می شود و کدرهگیری سامانه پارسا با عدد 2 شروع می شود


برخی از مصادیق این سیاست گذاری در عکس های ذیل که حاصل پیشنهاد بنده است، تقدیم می شود. 

موضوعات پیشنهادی پایان نامه با رویکرد سیاستگذاری دانشگاه معارف

 

 

 

 

موضوعات پیشنهادی پایان نامه با رویکرد سیاستگذاری دانشگاه معارف

موضوعات پیشنهادی پایان نامه با رویکرد سیاستگذاری دانشگاه معارف

موضوعات پیشنهادی پایان نامه با رویکرد سیاستگذاری دانشگاه معارف

 

 

 
موضوع مطلب : ارشد, پایان نامه, دانشگاه, رساله, کامران اویسی, دکتری, دکتر, حجت الاسلام, استاد, حوزه, موضوعات, فوق لیسانس, نگارش, ایرانداک